Vragen

Heeft u of uw kind een vraag of opmerking over iets dat gebeurd is op school? Dan kunt u dit aankaarten bij de mentor. Als uw vraag niet naar tevredenheid wordt beantwoord, kunt u terecht bij de adjunct-directeur. Indien dit ook niet tot tevredenheid leidt, kunt u zich wenden tot de directie van de scholengroep.

Locatie Capadosestraat
Dhr. A. De Nooijer
Adjunct-directeur
a.denooijer@johandewittscholengroep.nl

Locatie Glasblazerslaan
Dhr. N. Mohamed
Adjunct-directeur
n.mohamed@johandewittscholengroep.nl

Locatie Hooftskade
Mevr. A. Taberima
Adjunct-directeur
a.taberima@johandewittscholengroep.nl

Locatie Vermeerstraat
Dhr. M. Barendse
Adjunct-directeur
m.barendse@johandewittscholengroep.nl 

Locatie Zusterstraat
Dhr. R. Slotboom
Adjunct-directeur bovenbouw
r.slotboom@johandewittscholengroep.nl

Mevr. C. Hoorenman
Adjunct-directeur onderbouw
c.hoorenman@johandewittscholengroep.nl

Directie
Dhr. R. van Etten
Directeur onderwijs & organisatie
r.vanetten@johandewittscholengroep.nl

Mevr. A. Segeren
Algemeen directeur
E-mail: a.segeren@johandewittscholengroep.nl

De Johan de Witt Scholengroep is aangesloten bij een landelijke klachtencommissie: Landelijke Klachtencommisie (LKC) van de Besturenraad.